| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 125 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 84 мм |
| Додаткові функції скл | стропоріз, склобій |
| Общая длина | 203 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 3Сr13Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.6 мм |