| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Browning |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 182 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 96 мм |
| Додаткові функції скл | отвір під темляк |
| Общая длина | 219 см |
| Матеріал руків'я | Метал, Палісандр |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.8 мм |