| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Traveler |
| Вес | 270 г |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 108 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Количество инструментов | 9 |
| Наличие чехла | Да |
| Сталь | 440C |
| Тип мультитулу | Мультиінструмент, Повнорозмірний, З бітами |