| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 242 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 94 мм |
| Общая длина | 223 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 3 мм |