| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elfmonkey |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 187 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Общая длина | 218 см |
| Матеріал руків'я | Дерево, Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.8 мм |