



825 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zero Tolerance |
| Цвет | Желтый |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 133 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 91 мм |
| Общая длина | 221 см |
| Матеріал руків'я | ABS |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | TI-NI (titanium nitride) |
| Сталь | 8Cr13MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний, на підшипниках |
| Товщина клинка | 3 мм |