| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 134 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Общая длина | 217 см |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | stonewash |
| Сталь | 8Cr13MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний, на підшипниках |
| Товщина клинка | 3.3 мм |