| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 141 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Общая длина | 200 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | тактичний, класичний, на підшипниках |
| Товщина клинка | 3 мм |