| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbia |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 224 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 190 мм |
| Додаткові функції фікс | Склобій, Серейтор, Метальний ніж |
| Общая длина | 318 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 440C |
| Тип фіксованого | туристичний, тактичний |
| Товщина клинка | 2.2 мм |