| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boda |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 204 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 150 мм |
| Додаткові функції фікс | Відсутні |
| Общая длина | 267 см |
| Матеріал руків'я | Паккавуд |
| Материал чехла | Тканина |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 65 х13 |
| Тип фіксованого | туристичний, мисливський |
| Товщина клинка | 4.5 мм |