| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Нокс |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 160 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 125 мм |
| Общая длина | 263 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 7cr13MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3.5 мм |