| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 353 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 325 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 470 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Екошкіра |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | VG10 |
| Тип фіксованого | туристичний |
| Товщина клинка | 4 мм |