| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 282 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 152 мм |
| Общая длина | 343 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 8Cr13MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний, на підшипниках, тактичний |
| Товщина клинка | 3.5 мм |