| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 188 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Общая длина | 209 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | sanding polished, paint |
| Сталь | 5Cr13Mov |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
| Тип складаного | класичний, напівавтомат |
| Товщина клинка | 2.4 мм |