| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totem |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 105 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Общая длина | 175 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | AISI 420 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 1.6 мм |