| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extrema Ratio |
| Цвет | Зелёный |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 205 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 108 мм |
| Общая длина | 249 см |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 8Cr13MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний, на підшипниках |
| Товщина клинка | 3 мм |