| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extrema Ratio |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 125 мм |
| Общая длина | 281 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 8Cr14MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний, на підшипниках |
| Товщина клинка | 2.8 мм |