| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extrema Ratio |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Общая длина | 246 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Нет |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 8Cr14MoV |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип складаного | класичний |
| Товщина клинка | 3.2 мм |