| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microtech |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 93 мм |
| Общая длина | 223 см |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Нет |
| Поверхня леза | stonewash |
| Сталь | M390MK |
| Тип замка | Ram-Lock |
| Тип складаного | класичний, на підшипниках |
| Товщина клинка | 4 мм |