| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 100 мм |
| Общая длина | 228 см |
| Матеріал руків'я | Метал |
| Наявність кліпси | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | mirror/sanding polished |
| Сталь | 8Cr13MoV |
| Тип замка | Single-Action Out the Front Assisted Opening |
| Тип складаного | викидний, фронтальний |
| Товщина клинка | 2.3 мм |