| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SOG |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 130 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Додаткові функції фікс | Склобій, Отвір під темляк |
| Общая длина | 210 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | stonewash |
| Сталь | 8Cr13MoV |
| Тип фіксованого | тактичний, туристичний, фултанг |
| Товщина клинка | 3.5 мм |