| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 63 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Додаткові функції фікс | Отвір під темляк |
| Общая длина | 192 см |
| Матеріал руків'я | Пластик/Поліпропілен |
| Материал чехла | Пластик/Поліпропілен |
| Наличие чехла | Да |
| Поверхня леза | paint |
| Сталь | 5Cr15Mov |
| Тип фіксованого | туристичний, тактичний, фултанг |
| Товщина клинка | 2.5 мм |