Автогодинник VST-7013V вольтметр, 2 термометри, фото 2
Автогодинник VST-7013V вольтметр, 2 термометри, фото 3
Автогодинник VST-7013V вольтметр, 2 термометри, фото 4
Автогодинник VST-7013V вольтметр, 2 термометри
  • В наявності
  • Код: 2788
Одександр
Одександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник автомобільний з виносним термометром VST 7013V
Технічні характеристики:
Розмір дисплея: 18,5*13,6*3,5 мм
1. Відображення години / хвилини
2. Будильник зі звуковим сигналом
3. Календар, секундомір, таймер
4. Вбудований вольтметр
5. Напруга живлення: 12 Вольт
6. Світлодіодне підсвічування синя
Гарантія: 14 днів
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникVST
Користувальницькі характеристики
Додаткові характеристикиГодинник із датою, календарем і будильником. Вольтметр і термометр.
Кількість в зайчику (шт)80
КомплектаціяГодинник, датчик, автомобільний ЗП 12V