

95 703,12 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Країна виробник | Тайвань |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 19 |
| Початкова швидкість | 120 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 190 мм |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Запобіжник | Ручний |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |