4 288,79 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Precision |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.46 кг |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна кратність | 2.5 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Тип кратності | Змінна |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.8 |
| Комплектація | Монокуляр, серветка для оптики, захисні кришки |
| Матеріал оптики | BAK-4 |
| Тип призми | ROOF |
| Збільшення, крат | 10 |
| Фокусування | Да |