
97 836,63 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sas |
| Довжина ствола | 140 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 12 |
| Початкова швидкість | 105 м/сек |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 0.895 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 220 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Матеріал рамки | Метал |
| Запобіжник | Ручний |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |