| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для всіх видів зброї |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 34 мм |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Ширина планки | 11 мм |