
3 500 ₴
Застосовується в різній техніці з реактивними навантаженнями, як-от вантажною електромотоцикл Геркулес і такої техніки з такими ж параметрами з вольтажу та ємності АКБ. Товар високої якості є qr code. Харктеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип тягового акумулятора | Панцирної PzS |
| Тип конструкції | Необслуговувані |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 77 мм |
| Вага | 9.1 кг |