Ательє одягу великого розміру ZEUS

Вітрина

Cтатті

08.12.2022
Удобный свитер большого размера – отличная одежда для мужчин с большими размерами фигуры.
13.11.2022
худи, толстовки, для фанатов культовых аниме.
06.02.2022
Мы отшиваем футболки, толстовки, свитера, кофты, худи, мастерки, спортивные костюмы, ветровки и теплые куртки в любом размере с 62 и до 80 или по Вашим индивидуальным замерам. У нас демократическ...

Новини

22.01.2023
Акція з нагоди Дня Соборності та Свободи України
19.01.2023
Де купити чоловічий одяг великого розміру? Кожного чоловіка якого природа наділила нестандартними розмірами фігури стикався з необхідністю вибору одягу на себе за своїми параметрами. Ми знаємо, ...
03.09.2022
Де Ви зараз купуєте одяг великого розміру?

Про компанію

Одяг великого розміру - Український магазин *Knopa*. Ми продаємо та виготовляємо одяг великого розміру для людей з нестандартною фігурою. Робимо все можливе , щоб наш одяг відповідав найвищим стандартам моди.

Наш магазин одягу *Knopa* це одяг великих розмірів ,являє собою вироби для людей,які надають перевагу сучасному дизайну в одягу.Магазин *Knopa* має широкий асортимент різного одягу та аксесуарів необхідних в сучасному житті.Спортивні костюми для нестандартної людини з урахуванням її об*єму та зрісту. Маємо великий досвід в спілкуванні з нашими клієнтами .При замовлені у нас одягу ми підберемо для вас найзручніший розмір або пошиємо його для вас по вашим замірам і ціна вид цього не змінеця. Футболки великого розміру,матеріал вибираємо натуральний .В асортименті тканин є турецький трикотаж з 100% хлопку,кулір, хлопок з елостаном,віскоза. Також є і синтетика- спортивний трикотаж .На ньому гарно виглядають різні тематичні малюнки та написи які ми наносимо різними способами.

Создайте собственный удивительный образ большого размера с нестандартной фигурой.

Магазин *Knopa* - умеет разукрасить серые будни яркой одеждой для людей с нестандартной фигурой. Многообразие цветов ,пышнота форм для различных фигур... в нашем магазине мы без труда смможем спрятать недостатки в фигуре и подчеркнуть все ваши достоинства.

Наши контакты :

0971502577 Константин

0668790418 Юлия

Заказывать можно на сайте,в вайбере , телеграмме. Оплату принимаем как наложенным платежем таки по предоплате на карточку.