Монтаж відео - Преміум

Монтаж відео - Преміум від компанії Одяг великого розміру Кnopa - фото 1
240 ₴/хв
мін. замовлення: 3 хв

Оплата

Оплата на картку «Аваль»
Післяплата

Опис

ПРЕМІУМ Монтаж

Нарізка і склейка кадрів, додавання переходів, титрів, інфографіки, розмиття облич і торгових марок, підбір фонової музики, саунд дизайн, корекція кольору, дубляж і візуальні ефекти, синхронізація кількох камер і мікрофонів, не обмежений підбір додаткових фото-відео матеріалів(футажів, мемів, крилатих фраз, стокових відео то що), озвучка, додавання субтитрів, повна консультація по зйомці, написання сценарію(наприклад питань для інтерв'ю) також 1 безкоштовна редактура.

 

Що таке "Безкоштовна Редактура"

Ви можете внести правки в текст на титрах, або замінити футажі(картинки, відео), замінити музикальну композицію на тому чи іншому відрізку часу або зробити все вище описане але тільки 1 раз, тому добре продумайте всі правки. 

 

Якщо ви наприклад забули додати 5 файлів, або згадали після затвердження замовлення ще якісь нюанси, або хочете зробити ще одну редактуру, тоді це буде платна послуга, деталі про неї читайте в послузі "РЕДАКТУРА" на нашому сайті.

 

 

ЯК ЗАМОВИТИ ВІДЕО?

Напишіть мені в телеграм\вотсап: +380 93 361 67 33 або просто зателефонуйте. 

 

Свій відзнятий матеріал якщо його не багато до 10-15 файлів можете переслати через телеграм, він не псує якості файлів. У випадку, якщо у вас файлів від 15 і більше завантажте їх на хмарне сховище гугл диску або fex net. 

 

Не завантажуйте все підряд, зробіть відбір кращих кадрів, а зайве просто видаліть, це прискорить роботу.

 

Якщо у вас є можливість звернутися до мене до з'йомки, я на дам вам безкоштовну консультацію, як зняти кращі кадри та оптимізувати весь процес. 

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОПЛАТА?

Ви робите замовлення, домовляємося про ціну, отримуєте ролик з водяними знаками і в низькій якості, після оплати ви отримуєте ролик у повній якості без водяного знаку.

 

Як оцінити креатив?

Ціна креативу залежить від складності роботи та кількості часу на її виконання.

Що робить креатив дешевшим:

Наявність чіткого завдання, надання інформації про аудиторію, надання матеріалів(фото, логотипи, відео, брендована графіка, шрифти і тд.), наявність прикладів(референсів) креативів, заповнення анкети замовлення(я надам вам шаблон при контакті зі мною). Замовлення від 5 креативів, запис відео-відгуку, та рекомендація для колег та знайомих які прийшли до мене назвавши ваше ім'я - все це також суттєво знизить ціну на наступний креатив.

Що робить креатив дорожчим:

Нечітке завдання, відсутність прикладів креативів, терміновість, дзвінки і повідомлення в неробочий час, доповнення завдання після початку роботи(домовилися про один формат і посеред робочого процесу раптово з'являються ідеї які варто додати в креатив, наприклад анімованого персонажу).

Я не зацікавлений в тому щоб здерти з вас більше грошей, я зацікавлений в тому щоб звернувшись до мене раз ви і надалі зверталися тільки до мене!

Характеристики

Вид послуги
відеомонтаж, пост-продакшн, інше
Способи оплати
накладений платіж, оплата картою